Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vykom“

Strateginės plėtros vadybininkas (-ė) (vokiečių kalba)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Vykom“

Darbo pobūdis

  • Naujų klientų paieška;
  • Automobilių pervežimo paslaugų pristatymas ir pardavimas;
  • Derybos su potencialiais klientais;
  • Klientų poreikio analizė ir sprendimų generavimas;
  • Sutarčių derinimas;
  • Galimos komandiruotės į užsienį.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei metų patirtis aktyvių logistikos paslaugų pardavimo srityje;
  • Aukštesnysis / Aukštasis išsilavinimas;
  • Labai geros vokiečių kalbos žinios;
  • Geri darbo įgūdžiai MS Office programomis;
  • Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
  • Imlumas naujai informacijai, derybiniai įgūdžiai, atkaklumas, orientacija į rezultatą, komunikaciniai gebėjimai.

Privalumai:
  • Patirtis automobilių pervežimo paslaugų pardavimo srityje;
  • Patirtis su CRM sistemomis.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą perspektyvioje, šiuolaikiškoje, augančioje kompanijoje;
  • Motyvuojantį ir konkurencingą atlyginimą;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Papildomi priedai pagal motyvacinę sistemą.
Galutinis darbo užmokestis priklauso nuo kandidato patirties, kompetencijos ir pasiektų rezultatų.
UAB „Vykom“

UAB „Vykom“

UAB VYKOM savo veiklą pradėjo dar 2005 metais ir jau daugiau kaip penkiolika metų sėkmingai teikia automobilių pervežimo paslaugas Europoje. Per šį laiką gausiai išplėtėme savo autotransporto parką bei išugdėme profesionalų, puikiai išmanančių savo darbą.
Tikime, kad standartizuoti ir tobulinami procesai, aukšti reikalavimai kokybei, komandos profesionalumas ir drąsa leidžia ne tik išpildyti įnoringiausių klientų lūkesčius, bet ir augti sudarant sutartis su didžiausiais pasaulio automobilių gamintojais.
Laukiame Tavęs prisijungiant į mūsų draugišką ir veržlią komandą!

informacija apie UAB „Vykom“
1602 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
223
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 868 €
25% uždirba 868-1200 €
25% uždirba 1200-1916 €
25% uždirba nuo 1916 €