Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Sukirpimo operatorė (-ius)

Nuo 550 €/mėn. Į rankas
Jonava - UAB „MINGRIDAS“

Darbo pobūdis

  • Darbas audinių sukirpimo padalinyje;
  • Įvairių audinių sukirpimas rankomis bei elektriniais įrankiais
  • Kokybės tikrinimas atliekant bet kurį viršuje išvardintą darbo etapą;
  • Darbo vietos tvarkos ir švaros palaikymas;

Reikalavimai

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Geras fizinis pasirengimas;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Atidumas,dėmesingumas darbui;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją;
  • Orientacija į rezultatą bei noras tobulėti

Mes jums siūlome

  • Ilgalaikius ir patikimus darbo santykius besiplečiančioje, perspektyvioje Bendrovėje
  • Nuolatinio tobulėjimo galimybes
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus;
  • Visas socialines garantijas ir priemones reikalingas darbui;
  • Galimybę išmokti naujų įgūdžių;
  • Apmokymus darbo vietoje;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį;

Darbas II pamainom (1 pamaina 6.00-14.30 , 2 pamaina 15.30-24.00)

Atlyginimas

Nuo 550 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „MINGRIDAS“

UAB Mingridas – minkštus baldinius komponentus gaminanti įmonė.
Turinti didelę patirtį minkštų baldų gamyboje.
informacija apie UAB „MINGRIDAS“
1613 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
168
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1170 €
25% uždirba 1170-1392 €
25% uždirba 1392-1952 €
25% uždirba nuo 1952 €