Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SOFA BRANDS“
More about company »

Sukirpimo padalinio pameistrys (-ė)

Alytus - UAB „SOFA BRANDS“

Darbo pobūdis

  • Audinių sukirpimo baro pamainos darbo planavimas ir organizavimas;
  • Personalo kontrolė;
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
  • Neatitiktinių produktų atsiradimo priežasčių analizė, koreguojančių veiksmų paieška;
  • Gamybinių problemų sprendimas;
  • Padalinio darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų laikymosi užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Kruopštumas, atidumas, atsakingumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Noras tobulėti;
  • Techninės žinios būtų vertinamos kaip privalumas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą tarptautiniais vadybos standartais besivadovaujančioje įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas, draugišką kolektyvą;
  • Galimybę realizuoti savo žinias, patirtį ir idėjas.

SOFA BRANDS – viena didžiausių įmonių Alytuje, kurioje dirba 360 darbuotojų. Įmonė gamina ir eksportuoja minkštų baldų komponentus į Vakarų Europą. Bendrovė priklauso Didžiosios Britanijos baldų įmonių grupei SOFA BRANDS INTERNATIONAL.
Informacija apie UAB „SOFA BRANDS“
915 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
358
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 648 €
25% uždirba 648-792 €
25% uždirba 792-994 €
25% uždirba nuo 994 €
Vadovas: Saulius Bitinas