Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Soprana Personnel International"
More about company »

Sunkiasvorės technikos mechanikas - šaltkalvis Norvegijoje

Užsienis: Norvegija - UAB "Soprana Personnel International"

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingi už transporto priemonių (daugiausiai sunkiasvorės technikos) variklių, važiuoklės, kėlimo įrengimų techninę priežiūrą, gedimų diagnozavimą ir šalinimą. Šiame darbe taip pat būsite atsakingas už technikos suvirinimo darbus.

Darbo pradžia - iš karto.

Reikalavimai:

  • Bent 3 metų mechaniko darbo patirtis (Pageidautina dirbant su sunkiąja kelių, žemės ūkio, krovos technika),
  • Suvirinimo patirtis būtina,
  • Anglų kalbos žinios,
  • Jūsų privalumas: C kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Padengtas visas jūsų apgyvendinimo bei kelionės išlaidas,
  • Papildomą sveikatos draudimą,
  • Galimybę dirbti nuolatinį darbą po bandomojo laikotarpio.

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.