Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Vairuotojas CE kategorija

Kaunas, Jonava, Kaišiadorys - UAB "Autokastra"

Darbo pobūdis

  • Organizuoti ir užtikrinti transporto ir technikos parko techninės priežiūros ir remonto darbus;
  • Užtikrinti, kad būtų eksploatuojami techniškai tvarkingos ir techninius reikalavimus atitinkančios transporto priemonės;
  • Nustatyti automobilių ir technikos gedimus, jų priežastis, numatyti, kokius remonto darbus reikia atlikti, įvertinti atskirų transporto ir technikos dalių būklę ir nusidėvėjimo laipsnį, naujų detalių užsakymas;
  • Išmanyti remontuojamų ir surenkamų įrengimų, automobilio mazgų konstrukciją;

Reikalavimai

  • Puikus sunkiojo transporto priemonių techninės dalies išmanymas;
  • Vairuotojo pažymėjimas CE kategorija;

Mes jums siūlome

  • Bandomuoju laikotarpiu atlyginimas 700 EUR, po bandomojo 900 EUR su perspektyva didėti priklausomai nuo darbo rezultatų;
  • Kuro apmokėjimas naudojant savo transporto priemonę;
CVB client

UAB "Autokastra"

Krovinių pervežimas.
Telefonas pasiteiravimui -
Informacija apie UAB "Autokastra"
1
Darbuotojų skaičius
20-30 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrius Juknevičius