Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
A.Povilausko įmonė „KADEX“

Sunkvežimių dalių pardavėjas (-a)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - A.Povilausko įmonė „KADEX“

Darbo pobūdis

Sunkvežimių, autobusų ir priekabų dalių parinkimas.
Konsultavimas.
Atsarginių dalių pardavimas.

Reikalavimai

Patirtis pardavimų srityje (autodalių pardavimo patirtis -didelis privalumas)
Techninės žinios – automobilių arba sunkvežimių sandaros išmanymas.
Kompiuterinis raštingumas.

Mes jums siūlome

Darbą profesionalioje komandoje, draugiškame kolektyve.
Išsamų individualų apmokymą.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

A.Povilausko įmonė "Kadex" - viena didžiausių sunkvežimių ir autobusų detalių prekybos įmonių Lietuvoje. Įkurta 1994 metais.
informacija apie A.Povilausko įmonė „KADEX“
1358 €
Vid. atlyginimas bruto
68
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1091 €
25% uždirba 1091-1307 €
25% uždirba 1307-1689 €
25% uždirba nuo 1689 €