Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Sunkvežimių mechanikas

Nuo 2500 Eur
Užsienis: Islandija - Manngildi Starfsmannaþjónusta ehf.

Darbo pobūdis

Sunkvežimių/autobusų remonto darbai
Darbai su variklių/transmisijų remontu, auto kompiuterių diagnostika

Reikalavimai

Būtina sunkvežimių ir autobusų remonto darbų patirtis
Taip pat patirtis dirbant su varikliais/transmisijomis bei darbas su auto kompiuterių diagnostika
Anglu kalbos žinios yra būtinos
Atsakingas požiūris į darbą
Gebėjimas dirbti komandoje

Mes jums siūlome

Mes apmokame Jums bilietus į Islandiją, pasirūpiname Jūsų atvykimu iš oro uosto
Mes padedame gauti islandišką ID numerį ("kennitala")
Padedame atidaryti Islandišką banko saskaitą
Apgyvendiname
Pasirūpiname kelione į darbą ir atgal

Atlyginimas

Nuo 2500 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

Manngildi Starfsmannaþjónusta ehf.

Verkleigan ehf is a company that specializes in renting out workforce for long or short time assignments

Verkleigan ehf įdarbinimo kompanija, kurios pagrindinė veikla - įvairaus profilio darbuotojų nuoma mūsų klientams-partneriams