Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "cargoGO TTS"
More about company »

SUNKVEŽIMIŲ REMONTO TECHNIKAS (AUTOMECHANIKAS, AUTOŠALTKALVIS) PAMAININIAM DARBUI BELGIJOJE ARBA VOKIETIJOJE

1700–2200 Eur
Užsienis: Belgija - UAB "cargoGO TTS"

Darbo pobūdis

Sunkvežimių techninė priežiūra, gedimų diagnostika ir remontas;
Darbas pamainomis: 4 savaitės darbo Belgijoje arba Vokietijoje, 2 savaitės poilsio Lietuvoje.

Reikalavimai

Darbo patirtis sunkvežimių arba autobusų servise ne mažiau kaip 2 metai;
Gebėjimai savarankiškai diagnozuoti ir pašalinti gedimus, esant reikalui susirasti reikalingą techninę informaciją;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Rekomendacijos – pageidautinos, bet neprivalomos.

Mes jums siūlome

Atlyginimą nuo 1700 iki 2200€ / mėnesį ("į rankas", įskaitant dienpinigius), priklausantį nuo darbuotojo kvalifikacijos;
Nemokamą apgyvendinimą butuose pamainos metu;
Nemokamas keliones į/iš darbo vietos;
Įmonės transportą su kuru laisvadienių kelionėms (Paryžius, Amsterdamas ar Niurburgringas - riboja tik Jūsų fantazija ir laikas).

Atlyginimas

1700–2200 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB cargoGO TTS – sunkvežimių servisų tinklas Belgijoje ir Vokietijoje.

Vykdydami verslo plėtrą, kviečiame prisijungti Sunkvežimių remonto techniką (-ę), norintį (-čią) realizuoti savo patirtį bei žinias.
Informacija apie UAB "cargoGO TTS"
1196 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
60
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Donatas Mockus