Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dservis“

Sunkvežimių Serviso Pamainos Vadovas - Priėmėjas

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Dservis“

Darbo pobūdis

Komercinių ir sunkiasvorių transporto priemonių serviso darbo organizavimas;
Serviso darbų kokybės kontrolė;
Serviso klientų aptarnavimas, darbo apimčių derinimas;
Sąmatų sudarymas ir derinimas, sąskaitų išrašymas;
Sunkiasvorių transporto priemonių priėmimas iš klientų ir jų parkavimas numatytose vietose.

Reikalavimai

1. Darbo patirtis krovininio transporto remonto srityje;
2. Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
3. Krovininio transporto sandaros išmanymas;
4. Gebėjimas vairuoti krovininio transporto priemonę;
5. Gebėjimas puikiai bendrauti su klientais;
6. Gebėjimas paskirstyti darbus ir vadovauti komandai;
7. Rusų bei Anglų kalbos žinios privalumas.

Kandidatas turi būti:
Atsakingas mandagus ir motyvuotas;
Siekiantis geriausio rezultato reiklus sau ir komandai;
Nekonfliktiškas ir mokantis spręsti iškylančias problemas;
Nepriklausomas nuo žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

1. Kvalifikaciją atitinkantį, laiku mokamą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
2. Darnų kolektyvą bei pagarbų požiūrį į darbuotojus;
3. Darbo laiką patogiu slenkančiu grafiku;
4. Savirealizacijos bei mokymosi galimybes;
5. Aktyvų atsakingą ir įdomų darbą.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties bei žinių, atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems reikalavimams ir žinoma darbo našumo bei rezultatų.

Kontaktinis asmuo:
Projektų vadovas: Tomas Bilevičius
Mob.

Krovininio transporto – vilkikų, sunkvežimių, puspriekabių bei priekabų remonto (autoserviso)bei aptarnavimo bendrovė UAB „Dservis“ – tai kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę patirtį visose vežėjams aktualiose srityse. Autovežių remontas, detalių tiekimas, prekyba sunkiuoju transportu – tai sritys, kuriose mūsų kolektyvo specialistų branduolys dirba daugiau nei 15 metų.
informacija apie UAB „Dservis“
1307 €
Vid. atlyginimas bruto
26
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.