Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SI Contracting“

SUNKVEŽIMIŲ VAIRUOTOJAS (-A) NYDERLANDUOSE

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „SI Contracting“

Darbo pobūdis

Birių krovinių pervežimas kelių transportu Nyderlanduose;

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis su biriais kroviniais;
Vairuotojo pažymėjimas su CE kategorija (būtina);
Profesinės kompetencijos pažymėjimas "95 kodas";
Noras dirbti, savarankiškumas, atsakingumas;
Gera anglų kalba.

Įmonė siūlo

Olandišką sutartį;
Konkurencingą, kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
Visas darbui reikalingas priemones;
Socialinės garantijos;
Apgyvendinimą (kambaryje po vieną).

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

UAB SI Contracting, priklausanti Si-Europe įmonių grupei, užsiima pastolių montuotojų ir izoliuotojų paieška ir įdarbinimu įvairiuose projektuose Nyderlanduose ir Belgijoje.