Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Simplika"
More about company »

SUPER ADMINISTRATORĖ (-IUS) - ASISTENTĖ (-AS)

600 Eur
Vilnius - UAB "Simplika"

Darbo pobūdis:

Tavo super užduotys bus:
  • Įmonės dokumentacijos ir korespondencijos tvarkymas;
  • Informacijos srautų koordinavimas;
  • Biuro tvarkos užtikrinimas;
  • Kontaktų su tiekėjais palaikymas, pasiūlymų įvertinimas;
  • Mandagus klientų, svečių priėmimas;
  • Publikuojame galybę darbo skelbimų - jais teks pasirūpinti;
  • Personalo dokumentų paruošimas;
  • Visapusišką pagalbą įmonės darbuotojams;
  • Mėgstame patys rengti ir dalyvauti renginiuose – tikimės, jog galėsi juos organizuoti ir koordinuoti;
  • Kitos administracinės užduotys.

Reikalavimai:

Tu jau esu super jeigu Tu:
  • Turi puikias raštvedybos žinias ir moki dirbti su MS Office programomis;
  • Be problemų bendrauji anglų kalba;
  • Tau sekasi efektyviai planuoti laiką bei nustatyti prioritetus;
  • Nevengi imtis iniciatyvos, sugebi spręsti problemas ir savarankiškai priimti sprendimus;
  • Degi noru mokytis ir spinduliuoji pozityvia energija;
  • Esi kruopšti, atsakinga ir pareiginga asmenybė.

Labai džiaugsimės, jeigu:
  • Turi aukštąjį išsilavinimą (privalumas);
  • Turi biuro administravimo patirties (privalumas);
  • Nepamiršti šypsotis visada, visur, visaip. :)

Mes Jums siūlome:

Mes Tau siūlome:
  • Dinamišką, įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Savarankiškumą ir iniciatyvumą skatinančią aplinką;
  • Darbą draugiškame kolektyve, kuris Tave labai mylės :)

Jeigu aprašyme atpažįsti save – nedvejok! Tai gali būti tavo šansas tapti šaunios komandos dalimi ir sparčiu žingsniu tobulėti tiek profesinėje tiek asmeninėje srityse.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

600 Eur atskaičiavus mokesčius

Šiuo metu ieškome naujo komandos (šeimos) nario - Biuro administratorės (-iaus)!
Esame mažas, bet draugiškas ir ambicingas kolektyvas, mylintis savo darbą ir norintis nuolatos mokytis ir tobulėti.
Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.