UAB „Aurea Verum“

Pardavėja(-as) - konsultantė (-as) Aurea Verum parduotuvėje (Vilniaus Akropolyje)

1090-1490 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Aurea Verum“

Darbo pobūdis

Plečiame veiklą ir ieškome pilnai darbo dienai geros patirties turinčio, optimistiškai nusiteikusio "šeimos nario". Siūlome ilgalaikius darbo santykius jaukioje šeimos kompanijoje, kuri stabiliai veikia nuo 2011 metų.

Mūsų klientai ir partneriai - labai įdomūs ir skirtingi žmonės, kurie užsiima kolekcionavimu (monetų, banknotų, pašto ženklų ir kt), siekiantys išsaugoti savo santaupas (investicinis auksas), o taip pat pasiturintys žmonės, tame tarpe ieškantys originalių ir rimtų dovanų.

Pagrindinis darbas - klientų konsultavimas ir aptarnavimas parduotuvėje/ telefonu/ el. paštu, darbas su kasos aparatu, grynaisiais pinigais, elektroninės parduotuvės užsakymų suruošimas ir išsiuntimas.

Atlyginimas - aukštesnis nei vidurkis fiksuotas plius priedai, kurių dydis tiesiogiai priklauso nuo visos kompanijos ir Jūsų asmeninių rezultatų (atliktų darbų, pardavimų bei klientų atsiliepimų).

Tarp kandidatų malonu būtų matyti taip pat ir vyresnio amžiaus inteligentišką žmogų su gyvenimo, o gal ir kolekcionavimo patirtimi.

Reikalavimai darbuotojui

1) atsakomybės jausmas, darbštumas ir tvarkingumas
2) būtini geri darbo su kasos aparatu (Rivilės programa privalumas) ir grynaisiais pinigais įgūdžiai
3) kompiuterinis raštingumas
4) geras lietuvių kalbos mokėjimo žodžiu ir raštu, taip pat tarp mūsų klientų yra nemažai šnekančių rusiškai ir angliškai
5) noras tobulintis (geriau perprasti klientų poreikius, siūlomus produktus/ paslaugas)
6) patirtis su elektroninės parduotuvės užsakymų administravimu būtų privalumas

Įmonė siūlo

Siūlome:
1) nuolatinį ir tikrai išskirtinį darbą su įdomiais klientais bei partneriais
2) visus pradinius apmokymus bei laiką susipažinti su mūsų veikla
3) lankstų slenkantį darbo grafiką
4) stabilų atlyginimą, už darbą per šventines dienas mokama dvigubai
5) visas socialines garantijas

Atlyginimas

1090-1490 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame konservatyvus šeimos verslas. Viena iš pagrindinių veiklos sričių - prekės kolekcininkams bei investicinis auksas. Mūsų prioritetas - klientų, partnerių ir mūsų kolektyvo pasitenkinimas, ramybė ir pozityvi nuotaika. Tikime, kad tai užtikrina ir visos kompanijos gerus rezultatus!
informacija apie UAB „Aurea Verum“
5
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.