UAB Rubineta

SURINKĖJAS (-A) – PAKUOTOJAS (-A)

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Rubineta

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame į stabilią, sėkmingą ir patikimą įmonę ilgalaikiam darbui. Apmokysime, suteiksime visas darbo priemones, darbo drabužius, patogias darbo sąlygas, gerą darbo grafiką (5 darbo dienos, 1 pamaina, darbo laikas – 7.00 – 16.00 val). Žadame draugišką kolektyvą, draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, sąžiningą atlyginimą, kuris kasmet peržiūrimas.
Siųskite savo CV dabar – pakviesim pokalbiui.

Jūsų būsimos pareigos:

Po apmokymų surinkinėsite vandens maišytuvus, juos patikrinsite, supakuosite, užlkijuosite reikiamus lipdukus ir sukrausite supakuotas dėžes (iki 15 kg) ant palečių.

Reikalinga patirtis ir įgūdžiai:

Tikimės, kad esate darbštus, atsakingas, tvarkingas žmogus, gebantis atlikti pareigas kruopščiai, mokotės greitai, bendraujate maloniai ir Jumis galima pasitikėti. Panašaus darbo patirtį vertintume kaip privalumą.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas
tai atlyginimas bandomuoju laikotarpiu ir po jo

UAB Rubineta

UAB „Rubineta“ - didžiausias maišytuvų ir jų aksesuarų gamintojas Baltijos šalyse. Didžiausią dėmesį skiriame mūsų produkcijos kokybei ir šiuolaikiškam dizainui, taikome pažangiausias technologijas ir rūpinamės kiekvieno kliento poreikiais. Esame vieninga profesionalų komanda, vadovaujamės pagarbos ir profesionalumo vertybėmis. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje www.rubineta.lt.
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB Rubineta
1906 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
60
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1225 €
25% uždirba 1225-1629 €
25% uždirba 1629-2503 €
25% uždirba nuo 2503 €

You also might be interested in: