UAB „ALTECHNA“

Surinkėjas (-a) su patirtimi

1500-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ALTECHNA“

Darbo pobūdis

Šiuo metu prie gamybos komandos kviečiame prisijungti gaminių surinkėją. Darbo vieta - Savanorių pr. 176B, darbo laikas - darbo dienomis 8:30-17:00val.

 Gaminių surinkimas pagal pateiktas instrukcijas
 Surinkimui reikalingų įrenginių kontrolė
 Lazerinis graviravimas
 Optinių elementų klijavimas

Mes siūlome

 Darbą sparčiai augančioje aukštųjų technologijų kompanijoje su aukščiausio lygio lazerių
technologijomis
 Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją
 Mentorių, kuris padės greičiau perprasti darbo principus
 Jauną, energingą ir ambicingą kolektyvą
 Atlyginimas: 1500 – 1900 Eur bruto
 Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų

Reikalavimai darbuotojui

 Panaši darbo patirtis (1-2 metai)
 Atidumas detalėms, kruopštumas
 Gebėjimas dirbti su smulkia produkcija

Kita informacija

 Darbo vieta: Vilnius, Savanorių pr 176B
 Atlyginimas: 1500-1900 Eur (priklausomai nuo kandidato turimų kompetencijų)
 Darbo laikas: darbo dienomis 8:30-17:00val. (su galimybe derinti)

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Papildomos apmokamos atostogos

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Atlyginimas

1500-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Altechna - aukštųjų technologijų kompanija, teikianti sprendimus mokslui ir pramonei fotonikos ir lazerinių tyrimų srityse.
Įmonės specializacija:
  • Lazerinių technologijų komponentų gamyba ir prekyba Lietuvos bei užsienio rinkose;
  • Metrologiniai tyrimai.
Daugiau informacijos –
informacija apie UAB „ALTECHNA“
92
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.