Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Picų menas“
More about company »

Suši meistras

800-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Picų menas“

Darbo pobūdis

Meniu patiekalų ir pusgaminių gamyba

Reikalavimai

Patirtis sushi gamyboje būtų labai didelis privalumas, bet jei patirties neturi- reikės, kad būtum greitas, sumanus ir tau labai rūpėtų patiekalo kokybė.

Mes jums siūlome

Lankstų grafiką (darbas ilga trumpa savaitė, su galimybe derinti patogų grafiką)
Atlyginimas 800-900 EUR
Darbą nedidelėje įmonėje su jaukia atmosfera.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas

"PIZZART picų menas" - tai jau devintus metus Vilniuje veikianti picų kepyklėlė, gaminanti kokybiškas picas už patrauklią kainą.

"SUSHIART" - tai suši restoranėlis, mėgstantiems japonišką maistą, siūlantis sušius, sriubas, užkandžius, salotas.
Informacija apie UAB „Picų menas“
647 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Vytautas Šileikis