Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Linas Agro“

Sutarčių vykdymo vadybininkas

Nuo 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - AB „Linas Agro“

Darbo pobūdis

  • pirkimo ir pardavimo sutarčių administravimas (rengimas, registravimas į sistemą ir pan.);
  • nuolatinis bendravimas su pirkėjais, prekių pristatymo organizavimas, reikalingų dokumentų rengimas, atsiskaitymų kontrolė;
  • nuolatinis bendravimas su ekspeditoriais ir transporto kompanijomis dėl prekių pristatymo, reikalingos informacijos ir dokumentų rengimas, atsiskaitymų už paslaugas kontrolė;
  • nuolatinis komunikavimas su kolegomis (logistika, apskaita, analitika, finansai);
  • ataskaitų rengimas, kiti einamieji darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • ekonominis ar vadybinis išsilavinimas;
  • analogiško darbo patirtis (darbas su užsienio klientais būtų didelis privalumas);
  • geros rusų ir anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai, planuoti ir siekti tikslų;
  • geri darbo organizavimo ir komunikavimo įgūdžiai;
  • noras augti ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą didelėje, iššūkių nestokojančioje kompanijoje;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo ir augimo galimybes;
  • lanksčias darbo sąlygas.

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

AB "Linas Agro" - agroverslo lyderė, daugiau kaip 30 metų prekiaujanti žemės ūkio produkcija tarptautinėje rinkoje bei teikianti prekes ir paslaugas žemdirbiams.
informacija apie AB „Linas Agro“
4307 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
123
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2001 €
25% uždirba 2001-2548 €
25% uždirba 2548-4000 €
25% uždirba nuo 4000 €