Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Rywal LT"
More about company »

SUVIRINIMO ĮRANGOS MEISTRAS

Klaipėda - UAB "Rywal LT"

Darbo pobūdis

Visų tipų suvirinimo įrangos remontas, patikra, garantinis aptarnavimas ir profilaktika.

Reikalavimai

Patirtis elektrotechnikos remonto srityje, techninis išsilavinimas, vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Darbo aplinką, orientuotą į profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Darbą darniame ir profesionaliame kolektyve.

UAB „Rywal LT“ įkurta realizuojant “Rywal RHC“ tarptautinės plėtros strategiją. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis prekyba suvirinimo bei metalo apdirbimo įrangos, medžiagų bei aksesuarų pardavimas, remontas bei nuoma. Plačiau apie įmonę -
Informacija apie UAB "Rywal LT"
2156 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Darius Valeika