UAB „ABEPA“

Suvirinimo koordinatorius (-ė)

2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ABEPA“

Darbo pobūdis

Suvirinimo proceso valdymas;
SPA rengimas, suvirinimo dokumentacijos valdymas;
Suvirintojų sertifikatų pratęsimo ir naujų suvirintojų sertifikavimo organizavimas;
Gaminių brėžinių analizė ir suvirinimo technologijos paruošimas;
Techninės suvirinimo dokumentacijos paruošimas;
Neardomųjų bandymų užsakymas (MT, RT UT).

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (pageidautina inžinerijos srityse);
Panašaus darbo patirtis;
Tarptautinis suvirinimo inžinieriaus/technologo (IWE/IET) diplomas;
Virintinių siūlių apžiūrimosios kontrolės sertifikatas VT-2;
Brėžinių skaitymas;
Suvirinimo procesų ir įrangos išmanymas;
Praktinės suvirinimo žinios.

Naujas galimybes sparčiai augančioje modernioje įmonėje, dirbančioje su gerai žinomais pasaulyje užsakovais;
Darbą draugiškame kolektyve;
Laiku mokamą darbo užmokestį, visas socialines garantijas.

Atlyginimas

2000 €/mėn. į rankas
UAB „ABEPA“

UAB „ABEPA“

UAB "ABEPA"
Save laikome metalo gaminių specialistais. Atsižvelgdami į profesionalių užsakovų reikalavimus, siūlome platų gaminių asortimentą.
Lanksti organizacijos struktūra ir gamybos procesas leidžia ekonomiškai vykdyti pramoninius užsakymus, taip pat gaminti įrankius bei produktus pagal specialius užsakymus.
informacija apie UAB „ABEPA“
2291 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
134
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1596 €
25% uždirba 1596-1957 €
25% uždirba 1957-2667 €
25% uždirba nuo 2667 €