Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BCS Lithuania“
More about company »

Suvirintojai TIG/MIG/MAG

Klaipėda - UAB „BCS Lithuania“

Darbo pobūdis

Ieškomi suvirintojai TIG/MIG/MAG

darbui Danijoje, Vokietijoje, Olandijoje reikalingi šių sričių

Suvirintojai (111, 135, 136, 138, 141)

Naujų vamzdynų, korpusų, konstrukcijų virinimas laivų statyklose, gamybiniuose objektuose. Kelione bei geru apgyvendinimu pasirūpiname.

Darbas lanksčiu komandiruočių pagrindu- 8 sav. darbo, 2-3 sav. poilsio.

Reikalavimai

Būtina:
Analogiško darbo patirtis;

Suvirinimo sertifikatai- didelis privalumas;

Anglu arba vokiečių kalbos stiprūs pagrindai.

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį darbą ;
  • Gerą ir stabilų atlyginimą ( priklauso nuo patirties, kalbų mokėjimo ir kt.) ;
  • Nemokamą kelionę į darbą bei apgyvendinimą;
  • Pagalbą komandiruotės metu.

Pasiteiravimui skambinkite:
Informacija apie UAB „BCS Lithuania“
74
Darbuotojų skaičius