Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UMEGA GROUP, AB
More about company »

Suvirintojai (Vokietija)

10-15 €/val. Neatskaičius mokesčių
Užsienis: Vokietija - UMEGA GROUP, AB

Darbo pobūdis

  • Darbas su suvirinimo pusautomačiais.
  • Nerūdijančio plieno ir juodo metalo virinimas.
  • Smulkių detalių (baldų dalys, automobilių dalys ir tt), virinimo darbai
  • Darbas su brėžiniais.
  • Virinimas elektrodas - nereikalingas

Reikalavimai

  • Metalo apdirbimo technologijos išmanymas.
  • Gamybinių brėžinių skaitymas ir supratimas.
  • Suvirinimo darbams reikalingas suvirintojo pažymėjimas ir ne mažesnė kaip 2 metų patirtis.
  • Organizuotumas, atsakingumas, pareigingumas, darbštumas.

Mes jums siūlome

  • Tobulėjimo galimybes;
  • Atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Sąžiningą atlyginimą;
  • Konkurencingą laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas;
  • Apgyvendinimas ir nuvykimo kaštų kompensavimas.

Atlyginimas

10-15 €/val. neatskaičius mokesčių

Umega Group, AB šiuolaikiška gamybinė įmonė, turinti ilgalaikes tradicijas metalo apdirbimo ir gamybos iš metalo srityse. Daugiau nei 500kvalifikuotų darbuotojų šiandien dirba trijose bendrovės gamyklose:
  • Žemės ūkio technikos
  • SNOL
  • "Vienybės“
Už Lietuvos ribų AB „Umega“ turi įsigijusi 6 dukterines įmones Rusijoje, Baltarusijoje, Vokietijoje ir kitose užsienio valstybėse, sėkmingai vystančias veiklą metalo apdirbimo srityje, laboratorinių krosnių bei pramoninių krosnių gamyboje, šildymo technikos, puspriekabių ir priekabų žemės ūkiui gamyboje ir prekyboje.
informacija apie UMEGA GROUP, AB
1254 €
Vid. atlyginimas bruto
547
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 873 €
25% uždirba 873-1121 €
25% uždirba 1121-1453 €
25% uždirba nuo 1453 €