UAB „Peikko Lietuva“

Suvirintojas (-a)

1050-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Peikko Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Plieninių ir kompozitinių konstrukcijų gamyba;
  • Suvirinimas inertinių apsauginių dujų aplinkoje MIG;
  • Darbas su KEMMPI, ESAB firmų suvirinimo aparatais;
  • Brėžinių skaitymas;
  • Darbas pamainomis (dvi pamainos);
  • Darbas pagal suvirinimo kokybės standartus;
  • Švaros ir tvarkos užtikrinimas darbo vietoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Suvirintojo darbo patirtis;
  • Suvirintojo diplomas / sertifikatas;
  • Atsakingumas, orientacija į rezultatus.

  • Darbą nuolat augančioje ir tobulėjančioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą;
  • Nuolaidas maitinimui;
  • Visas darbui reikalingas priemones ir draugišką kolektyvą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Tapkite mūsų komandos dalimi jau šiandien!

Atlyginimas

1050-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis priklausomai nuo kvalifikacijos ir darbo patirties.

„Peikko“ specializuojasi gelžbetonio jungčių sprendimuose ir statybinėse kompozicinėse bei plieninėse konstrukcijose. Klientus „Peikko“ padaliniai aptarnauja daugiau nei 30 šalių.

Dėl platesnės informacijos ir susitikimo laiko skambinti telefonu:
informacija apie UAB „Peikko Lietuva“
3073 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
314
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2044 €
25% uždirba 2044-2524 €
25% uždirba 2524-3174 €
25% uždirba nuo 3174 €