UAB „Peikko Lietuva“

Suvirintojas (-a)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Peikko Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Plieninių ir kompozitinių konstrukcijų gamyba;
  • Suvirinimas apsauginių dujų aplinkoje MAG (135);
  • Brėžinių skaitymas;
  • Darbas pagal suvirinimo kokybės standartus;
  • Švaros ir tvarkos užtikrinimas darbo vietoje;
  • Darbas pamainomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Suvirintojo darbo patirtis;
  • Suvirintojo diplomas / sertifikatas;
  • Atsakingas požiūris į atliekamų darbų kokybę;
  • Orientacija į rezultatus;
  • Nuo žemės valdomo tiltinio krano operatoriaus pažymėjimas (privalumas);
  • Prikabinėtojo pažymėjimas (privalumas).

  • Darbą nuolat augančioje ir tobulėjančioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą;
  • Kelionės išlaidų dalinis kompensavimas;
  • Pozityvią darbo aplinką ir palaikančią komandą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Tapkite mūsų komandos dalimi jau šiandien!

Dėl platesnės informacijos ir susitikimo laiko skambinti telefonu:

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklausomai nuo kvalifikacijos ir darbo patirties.

„Peikko“ – Suomijoje įkurta šeimos valdoma įmonė, kurios tikslas – kurti pažangius sprendimus, padedančius statybų rinkoje siekti kokybės, saugos ir inovatyvumo. „Peikko Lietuva“ šalyje užima didelę gelžbetonio jungčių ir kompozitinių bei plieninių konstrukcijų rinkos dalį, o klientus aptarnauja daugiau nei 30-tyje šalių. Mūsų stiprybė, tai komanda, kurioje dirba daugiau nei 330 savo srities profesionalų – gamybos darbuotojų, projektavimo inžinierių, pardavimų ir kitų sričių specialistų, kurie bendradarbiaudami ir tobulėdami kuria savo ir įmonės sėkmės istoriją.
informacija apie UAB „Peikko Lietuva“
3073 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
314
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2044 €
25% uždirba 2044-2524 €
25% uždirba 2524-3174 €
25% uždirba nuo 3174 €