Suvirintojas (a) - Šaltkalvis (ė)

Skelbimas galioja iki: 2017.10.29

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Nerūdijančio plieno vamzdžių virinimas;
Komandinis darbas dviese (vienas asmuo virina, kitas asmuo atlieka įvairius šaltkalvio darbus);

Skubiai ieškome šių darbuotojų !

Reikalavimai

Būtina turėti patirties ankstesnėse darbovietėse;
TIG 141 sertifikatas;
Anglų / rusų kalbos mokėjimas;
Privalumas būtų jeigu 1 iš dviejų darbuotojų vyktu savo automobiliu;
Atsakingumas;

Mes jums siūlome

Ilgalaikis darbas Suomijoje pilnu etatu;
Tiesioginis įdarbinimas Suomijos įmonėje;
Atlyginimas nuo 2200 - 2700 eur, jau atskaičius mokesčius;
Atlyginimas priklauso nuo išdirbtų valandų;
Suteikiame galimybę dirbti viršvalandžius
Suteikiame nemokamą apgyvendinimą;
Galimybė kas keletą mėnesių grįžti pailsėti į Lietuvą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Send CV

UAB "Nermeka"

Įmonė Eitrena - tai personalo atrankos ir laikino įdarbinimo įmonė, dirbanti su Skandinavijos šalimis. Laikinasis įdarbinimas arba kitaip dar vadinama darbuotojų nuoma tai yra tokia įdarbinimo forma, kai darbo sutartį sudarote su UAB EITRENA, kuri yra jūsų tiesioginis darbdavys, o trumpalaikius ar ilgalaikius darbus atliekate mūsų partnerių įmonėse. Mes suteiksime jums:
  • Visas socialines garantijas
  • Tinkamiausią darbą pagal jūsų kvalifikaciją
  • Įvairių darbo vietų pasiūlą
  • Geras sąlygas susirasti nuolatinį darbą
  • Galimybę įgyti naujos patirties įvairiose įmonėse

Siūlome tik legalų darbą, o įdarbinimo paslaugos yra nemokamos.

Daugiau informacijos suteikiame šiuo telefonu +370 64022162
All UAB "Nermeka" job ads

Other company job ads:

All ads of this company (22) »