Suvirintojas (-a)

1000-1100 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Specialios paskirties technikos, gamybinių įrengimų, konteinerių remontas, atliekant suvirinimo darbus;

Darbo grafikas – pamaininis 3 dienos dirbamos/3 laisvos.
Darbo laikas - nuo 07.00 iki 19.00 val.
Darbo vieta – Minijos g. 167, Klaipėda.

Reikalavimai darbuotojui

Suvirintojo darbo patirtis virinant MIG/MAG, MMA būdais;
Mokėti pjaustyti metalą dujomis;
Suvirintojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Stabilų ir ilgalaikį darbą bei visas socialines garantijas;
Draugišką ir stiprią komandą, kurioje visuomet bus gera nuotaika;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu;
Suteiksime visus reikalingus darbo rūbus kiekvienam metų laikui bei avalynę;
Atlyginimą nuo 1000 iki 1100 eurų "į rankas" ir galimybę užsidirbti priedus. Atlyginimas yra orientacinis ir gali būti perskaičiuojamas priklausomai nuo kandidato kompetencijos ir patirties, galutinis darbo užmokestis bus aptartas darbo pokalbio metu;
Prisijunk prie mūsų - laukiame tavęs!

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti telefonu 8 686 62709 arba siųsti gyvenimo aprašymą.

UAB "Ecoservice " privatumo pranešimas:ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

1000-1100 €/mėn. į rankas

ECOSERVICE grupė

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą
See all ads of this company (25)
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €