UAB „Arginta Engineering“

SUVIRINTOJAS (gamykloje Vilniuje) - Cварщик (на заводе в Вильнюсе)

1100-1700 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius, Pabradė, Nemenčinė - UAB „Arginta Engineering“

Darbo pobūdis

Augame ir siūlome darbą gamykloje Vilniuje!

Metalo gaminių surinkimas, sukabinimas pagal brėžinį, apvirinimas, virinimas, paruošimas kokybės tikrinimui.
Darbas nėra monotiniškas, dirbama su įvairiais nestandartiniais metalo gaminiais: gamybos linijos, transformatoriai, kt. gaminiai įvairiems sektoriams.

Galimas darbas šeštadieniais su dvigubu apmokėjimu!

Мы растем и предлагаем работу на заводе в Вильнюсе!

Сборка металлоизделий, стыковка по чертежу, сварка, подготовка к контролю качества.
Работа не монотонная, работа с различными нестандартными изделиями из металла: технологическими линиями, трансформаторами и т.д.

Работа по субботам с двойной оплатой!

Darbo laikas

Darbas pamainomis:
I pamaina 5.50 - 14.20 val.
II pamaina 15.00 - 23.30 val.

Pamainos keičiasi kas savaitę.

Сменная работа:
I смена с 5.50 до 14.20.
II смена с 15:00 до 23:30

Смены меняются еженедельно.

Tikimės, kad Jūs:

Turite suvirintojo darbo patirties ir suprantate gamybinius suvirinimo brėžinius.

Kandidatus, turinčius minimalią suvirintojo darbo patirtį, tačiau norinčius dirbti ir tobulėti šioje srityje, apmokysime.

У вас есть опыт работы сварщиком и вы разбираетесь в производственных чертежах сварщика.

! Мы будем обучать кандидатов, имеющих минимальный опыт работы сварщиком, но желающих работать и совершенствоваться в этой сфере.

Turite klausimų?
Skambinkite telefonu

Mes siūlome:

  • aiškiai apibrėžtas darbo valandas ir laisvus savaitgalius;
  • kuratorių bandomuoju laikotarpiu;
  • šiuolaikišką darbo aplinką, patogią aprangą ir asmenines apsaugos priemones;
  • skaidrią darbo apmokėjimo sistemą ir atlyginimo augimą priklausomai nuo darbo rezultatų;
  • galimybę uždirbti papildomai, dirbant savaitgaliais ar viršvalandžius;
  • premijas už rekomenduotus ir sėkmingai įsidarbinusius draugus ar pažįstamus;
  • galimybę keisti pareigas ir pereiti dirbti į kitus darbo centrus;
  • nemokama kava, arbata pertraukų metu;
  • įmonės šventes, sporto veiklas bei renginius.

Atlyginimas

1100-1700 €/mėn. į rankas
Atlyginimas nurodytas dirbant dviem pamainomis ir du šeštadienius papildomai per mėnesį.

UAB Arginta Engineering - inžinerines ir nestandartinių metalo įrenginių gamybos paslaugas teikianti įmonė. Savo profesionalumu užsitarnavome užsakovų pasitikėjimą, todėl visuomet turime didelį kiekį užsakymų ir esame stabilūs. Stabilią darbo vietą bei konkurencingą atlyginimą galime pasiūlyti ir savo darbuotojams.
Veiklą vykdome Lietuvoje (Vilniuje bei Panevėžyje) ir Suomijoje.
informacija apie UAB „Arginta Engineering“
2815 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
267
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2027 €
25% uždirba 2027-2473 €
25% uždirba 2473-2979 €
25% uždirba nuo 2979 €