Jensen Metal, UAB

Suvirintojas brigadininkas

Klaipėda - Jensen Metal, UAB

Darbo pobūdis

Tarptautinio kapitalo įmonė UAB "Jensen Metal" plečia savo veiklą Lietuvoje ir ieško profesionalaus (ios) ir įgudusio (ios) suvirintojo (os), norinčio (ios) žengti naują žingsnį savo karjeroje.
Reikalingos vidutinės anglų kalbos žinios bendravimui su mūsų Latvijos ir Danijos įmonių kolegomis

Reikalavimai darbuotojui

  • Geros žinios nerūdijančio plieno industrijos sirtyje ( įrenginiai maisto pramonei ).
  • Gebėjimas skaityti ir suvokti techninius brėžinius.
  • Noras tobulėti savo profesijos srityje ir mūsų kompanijoje.
  • Įgūdžiai padėsiantys kelti darbuotojų kvalifikaciją ir darbo kokybę.

Jensen Metal, UAB sparčiai auganti kompanija, kurios centre- atsidavę ir ištikmi savo srities profesionalai.
Tinkamam kandidatui mes siūlome konkurencingą atlyginimą.
Siūlome galimybę tobulėti asmeniniame ir profesiniame lygyje.
Siulome nepriklausomą ir atsakingą darbą.