Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė
More about company »

Suvirintojas (dujomis) santechnikas

1300-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė

Darbo pobūdis

Vykdyti suvirinimo dujomis, vandentiekio ir nuotekų sistemų bei šildymo sistemų priežiūrą, remonto darbus.

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 3 metų suvirinimo dujomis patirtis;
Šios srities profesinis išsilavinimas būtų privalumas;
Santechniko darbo išmanymas;
Darbštumas, atsakingumas bei pareigingumas.

Atlyginimas

1300-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Fiksuotas darbo užmokestis 1 300 Eur (bruto), mokami priedai už gerus rezultatus.

Prižiūri daugiabučių gyvenamųjų namų bendruosius inžinerinius tinklus, teikia avarinės tarnybos paslaugas.