Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
INHUS
More about company »

SUVIRINTOJAS - KAUNE

Kaunas - INHUS

Darbo pobūdis

  • Suvirintojo darbai gamykloje;
  • Gelžbetonio konstrukcijų formavimo darbai pagal gamybos planą;
  • Neturinčius patirties, mokome darbo vietoje;
  • Darbo vieta: Bituko g. 5, Kaunas.

Reikalavimai

  • Suvirintojo darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį ir visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Atlyginimo mokėjimą du kartus per mėnesį;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visa parą;
  • Maitinimą (sriubą) darbo vietoje;
  • Siunčiame į profesinius mokymus.

Informuojame, kad INHUS Prefab, UAB, , Žarijų g. 6, Vilnius, tvarkys Jūsų asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslu. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikoje, kuri pasiekiama adresu inhus.eu/storage/app/media/INHUS-privatumo-politika.pdf

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
INHUS

INHUS

INHUS Prefab, UAB - Vilniaus ir Kauno gamyklose gaminame gelžbetonio konstrukcijas. Turime sukaupę daug patirties, įgyvendinant pastatų architektūrinę įvairovę, gamindami spalvoto betono, matricinius bei grafinio betono fasadinius elementus.

www.inhusprefab.eu
Tel. pasiteiravimui: , .