Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Marino projektai"
More about company »

Suvirintojas (MIG/MAG/TIG)

2600–3360 Eur
Užsienis: Vokietija - UAB "Marino projektai"

Darbo pobūdis

  • Laivų korpusų virinimas
  • Metalinių konstrukcijų virinimas
  • Vamzdžių, įdėtinių detalių virinimas

Reikalavimai

  • darbo patirtis (ne mažiau 2 metai);
  • suvirinimas pagal 111, 135, 136, 138, 141 procedūras;
  • anglų ar vokiečių kalbos mokėjimas - privalumas;
  • savarankiškas darbas;
  • pavestų užduočių sąžiningas vykdymas;
  • ilgalaikis darbas;
  • sertifikatas - BŪTINAS;
  • galimybė vykti nuosavu automobiliu - privalumas

Mes jums siūlome

Ieškome su patirtimi suvirintojų darbams laivuose darbui Vokietijoje.
Jei ieškote stabilaus, Jūsų kvalifikaciją atitinkančio ir orų atlyginimą suteikiančio darbo, tuomet siūlome Jums naujas galimybes. Stabiliai mokamas atlyginimas, rūpestis, pagarba bei pagalba darbuotojui – mūsų veiklos prioritetai.
Išvykimas planuojamas sausio mėn.
Laukiame Jūsų!

Siūlome:
  • tarptautinę darbo aplinką;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • darbą su naujausia programine ir technine įranga;
  • motyvuojantį ir laiku mokamą sutartą atlyginimą;
  • visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;
  • pastovų darbą;
  • komandiruočių grafiką: 2mėn. dirbame/ 2 sav. Lietuvoje atostogaujam;
  • geras, nemokamas gyvenimo sąlygas;
  • kelionių organizavimas nuo namų iki darbo;
  • tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

2600–3360 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Laivuose,megajachtose ir pramoniniuose objektuose projektavimo,suvirinimo,vamzdynų montavimo,ŠVOK,izoliavimo,skardinimo,interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.Personalo sk.tel.:.

svetainė:www.marinogroup.lt

Dirbame Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje ir kt.šalyse.