Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Woodworking Industry Solutions“

Suvirintojas - montuotojas

900-1200 €/mėn. Į rankas
Jonava, Kėdainiai - UAB „Woodworking Industry Solutions“

Darbo pobūdis

  • Įvairių metalinių konstrukcijų virinimas,
  • Metalo apdirbimas, gaminių paruošimas pagal brėžinius,
  • Montavimo darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Suvirintojo dujomis/elektra kvalifikacinis pažymėjimas
  • Darbo patirtis metalo apdirbimo veikloje (privalumas);
  • Privalumas-mokėti virinti, skaityti brėžinius.
  • Suvirinimo procesų išmanymas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, racionalus mąstymas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

  • Patrauklų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
Patrauklų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;

Pagrindinė UAB „Woodworking Industry Solutions“ veikla – medienos apdirbimo įrengimų komplektavimas bei gamyba. Ilgametę darbo patirtį turinčių įmonės darbuotojų tikslas – ieškoti geriausių inžinerinių ir technologinių sprendimų, orientuotų į klientų poreikius.
informacija apie UAB „Woodworking Industry Solutions“
2302 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1663 €
25% uždirba 1663-2205 €
25% uždirba 2205-2735 €
25% uždirba nuo 2735 €