Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

suvirintojas-montuotojas

Nuo 500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Panevėžys - UAB „Agroservis“

Darbo pobūdis

Reikalingas suvirintojas-montuotojas: Įvairių metalinių konstrukcijų virinimas, metalo apdirbimas, gaminių paruošimas pagal brėžinius, montavimo darbai. Privalumas-mokėti virinti, skaityti brėžinius. Darbas viena pamaina. Kreiptis:Verslo g. 1,Liūdynė, Panevėžio r. telef.:

Reikalavimai

Privalumas-mokėti virinti, skaityti brėžinius. Darbas viena pamaina.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

UAB „Agroservis“

UAB “Agroservis” džiaugiasi galėdama pasiūlyti abipusiai naudingą bendradarbiavimą technologinių sprendimų žemės ūkio srityje. Mūsų įmonė sėkmingai naudoja šiuolaikines technologijas ir naujausius išradimus . UAB “Agroservis” bendradarbiauja tik su patikimais ir kvalifikuotais partneriais. Tarp klientų dideli korporatyviniai klientai, valstybinės įmonės bei vidutiniojo ir mažojo verslo įmonės, kurios patvirtina aukštą bendrovės kvalifikaciją siekiant užsibrėžtų tikslų. Bendrovės darbuotojai sprendžia iškeltus klausimus iš profesionalumo ir atsakomybės pozicijų .
informacija apie UAB „Agroservis“
7
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2018 m.