Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „OSS“
More about company »

Suvirintojas - montuotojas

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „OSS“

Darbo pobūdis

Technologinių vamzdynų virinimas 141-111-136 metodais ir montavimas.

Reikalavimai

sugebėjimas dirbti savarankiškai;
montuotojams izometrinių brėžinių supratimas;
suvirintojams sertifikatai;
būtina darbo patirtis;
anglų kalba privalumas.

Mes jums siūlome

gerą ir laiku apmokamą atlyginimą;
darbui reikalingas priemones;
apgyvendinimą, transportą, apmokame kelionės išlaidas;
mokesčius mokamus šalyje kurioje dirbame.

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas
UAB „OSS“

UAB „OSS“

OSS yra lyderiaujanti įmonė metalo konstrukcijų, technologinių vamzdynų, įvairių rezervuarų ir talpyklų montavime. Įmonei vadovauja atsidavę ir kvalifikuoti profesionalai, kurie yra įsipareigoję mūsų klientų poreikių supratimui ir vykdymui. Mūsų organizacija tenkina naftos ir dujų, rafinerijų, naftos chemijos, energetinių ir kitų pramoninių ir komercinių projektų poreikius nuo 2007 metų.

Kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo.
Informacija apie UAB „OSS“
1450 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Donatas Gibieža