UAB „Metalo asai“

Suvirintojas

900-1100 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Metalo asai“

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojo, prie metalo konstrukcijų gamybos. Gaminiai - turėklai, laiptų pakopos, nestandartiniai.

www.metaloasai.lt

Reikalavimai

Turėti patirties , savarankiškai suprasti brėžinius.

Mes jums siūlome

Galimas kvalifikaijos kėlimas, sertifikatai leidžiantys virinti atsakingas konstrukcijas.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas
Įrodžius savo gebėjimus, atlyginimas didinamas.

Įmonė gamina įvairias metalines konstrukcijas, kolektyve dirba 10 žmonių, sparčiai besiplečiant ieškomi patyrę, gebantys savarankiškai dirbti darbuotojai.
informacija apie UAB „Metalo asai“
764 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.