Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Airima"
More about company »

Suvirintojas - šaltkalvis

600–1000 Eur
Klaipėda - UAB "Airima"

Darbo pobūdis

Griebtuvų, kaušų, konteinerių, ir kt. suvirinimo - remonto darbai;
Hidraulinių sistemų priežiūra ir remontas.

Reikalavimai

  • 1 m. darbo patirtis panašioje srityje;
  • kruopštumas atsakingumas;
  • gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Gerą darbo užmokestį,visas socialines garantijas;
Karjeros galimybes ir gerą atmosferą darbe.

Atlyginimas

600–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Uždaroji akcinė bendrovė "AIRIMA" veiklą pradėjo 2016 metais. Tačiau mūsų kolektyvas turi sukaupęs dvidešimties metų patirtį ekskavatorių ir krovos mašinų aptarnavimo ir remonto srityje. Atliekame hidraulikos ir elektros sistemų diagnostiką.

Mūsų įranga, kurią naudoja profesionalūs darbuotojai, pasižymi moderniausiomis technologijomis. Priežiūros ir remonto darbus galime atlikti kliento nurodytu adresu. Jeigu reikalingas kapitalinis remontas atliekame savo specialiai pritaikytose patalpose.
Įmonėje vid. atlyginimas 1444€
78% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra gruodžio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)