Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ARGON LT“

Suvirintojas TIG-141

13-18 €/val. Į rankas
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „ARGON LT“

Darbo pobūdis

Reikalingas suvirintojas – sugebantis TIG (privaloma) ir MIG/MAG būdais virinti vamzdynus bei metalo konstrukcijas:
Darbas ES it Skandinavijoje 6 savaitės darbo ir 2 savaitės poilsio

Reikalavimai

Turi bent vienerių metu patirties virinant nerūdijančio plieno vamzdžius TIG (privaloma) ir MIG/MAG būdais.

Mes jums siūlome

Visas darbui reikalingas priemonės, visas socialines garantijas
Suteikiame gyvenamąjį plotą, apmokame kelionės išlaidas į/iš darbo. Patrauklų bei pastovų darbo užmokestį.
Stabilumą ir geras darbo sąlygas.
Socialines garantijas.
Draugišką - naujai formuojamą kolektyvą.

Atlyginimas

13-18 €/val. į rankas

UAB ARGON LT užsiima:
  • pramoninės ir civilinės paskirties objektų statybos organizavimas;
  • skirtingos paskirties pastatų projektavimas ir statyba;
  • metalinių konstrukcijų ir vamzdynų projektavimas, gamyba ir montavimas;
  • laivų statyba ir remontas. Lietuvoje ir įvairiose užsienio šalyse (Suomija, Norvegija, Švedija, Vokietija, Olandija, Didžioji Britanija, Ispanija, Prancūzija ir kt).
informacija apie UAB „ARGON LT“
674 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius