Suvirintojas

Skelbimas galioja iki: 2017.11.08

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Papildomai ieškome :

MEDŽIO cechas
Baldų gamybai reikalingi šių specialybių darbuotojai:
  • Operatorius, staklininkas (CNC staklės, kantavimo staklės, pjovimo staklės ir kitos pozicinės staklės - frezavimas, gręžimas, pjovimas)
  • Stalius, staklininkas (darbas prie pozicinių staklių, frezavimas, gręžimas, pjovimas – pagalba surinkimo baruose)
  • Baldų surinkėjas (darbas baldų surinkime, fasadų stiklinimas, įvairaus profilio surinkimo darbai ceche)
  • Pagalbiniai darbuotojai (darbas padedant surinkime, gaminių pakavimas --- nereikalinga auksta kvalifikacija)

METALO cechas
Metalo gamybai reikalingi šių specialybių darbuotojai:
  • Lenkimo staklių operatorius
  • Pakuotojas
  • Suvirintojas
  • Šaltkalvis
  • Metalo šlifuotojas

Reikalavimai

  • Kruopštumas, atidumas, punktualumas, atsakingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvus mąstymas, orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybių;
  • Atsakingo, įdomaus, dinamiško ir kupino iššūkių darbo profesionalioje komandoje;
  • Puikias darbo sąlygas ir visas priemones, reikalingas geriems darbo rezultatams užtikrinti;
  • Darbo šiuolaikiškoje, sėkmingai veikiančioje ir perspektyvioje įmonėje;
  • Patrauklų atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • Įdomų ir kurybišką darbą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Galimybes kelti profesinę kvalifikaciją.

Atlyginimas

500–800 Eur atskaičiavus mokesčius
Send CV

UAB "EXPOSEIT"

Įmonėje vid. atlyginimas 1324€
63% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)
All UAB "EXPOSEIT" job ads