Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "LT ADVERT"
More about company »

Svarbių klientų pardavimų projektų vadovas (-ė).

Vilnius - UAB "LT ADVERT"

Darbo pobūdis

  • Lauko reklamos pardavimas žiniasklaidos (media) agentūroms ir jų klientams;
  • Atsakomybė už visą pardavimo ir jo administravimo procesą: skambučiai, susitikimai, pasiūlymų ir sutarčių rengimas, ilgalaikių santykių su klientais kūrimas ir puoselėjimas, CRM ir įmonei reikalingų ataskaitų pildymas ir t.t.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Sėkminga bent 2 m. pardavimų patirtis (B2B);
  • Aktyvumas ir didelis dėmesys susitikimams su klientais;
  • Sugebėjimas išgirsti pašnekovą bei argumentuoti savo nuomonę;
  • Orientacija į tikslą ir rezultatus;
  • Iniciatyvumas, lankstumas, atsakingumas bei veržlumas;
  • Puikūs laiko ir darbų planavimo įgūdžiai;
  • Geros lietuvių ir anglų kalbų žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).
Privalumai:
  • Reklamos pardavimo patirtis (TV, radijas, spauda, internetas).

Mes jums siūlome

  • Darbą sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Stabilų atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus:

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB LT Advert – lauko reklamos įmonė, veikanti dvyliktus metus. Tai - plačiausias lauko reklamos tinklas, veikiantis net 60 Lietuvos miestų; tai - profesionalūs sprendimai, teikiami patyrusios profesionalų komandos. Klientai mus gerbia už partneriškus santykius, profesionalias paslaugas, puoselėjamas vertybes ir verslo sėkmę, generuojamą kartu su LT Advert teikiamomis paslaugomis.
Daugiau apie mus:
Vykdome įmonės plėtros planus, todėl į komandą kviečiame naujoką šioms pareigoms:
Informacija apie UAB "LT ADVERT"
2058 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrius Labanas