Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ABIPA Logistics“
More about company »

SVARBIŲ KLIENTŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ABIPA Logistics“

Darbo pobūdis

  • Pardavimo planų įgyvendinimas;
  • Naujų klientų paieška ir pritraukimas;
  • Verslo ir santykių su esamais klientais plėtra (portfelio sistema);
  • Susitikimų ir derybų su klientais planavimas ir vedimas, įskaitant derybas su įmonių vadovais;
  • Įmonės produktų (paslaugų) pristatymas;
  • Komercinių pasiūlymų formavimas ir sutarčių su klientais sudarymas;
  • Darbas su kitais įmonės padaliniais organizuojant visą darbo ciklą su klientu (nuo užklausos iš kliento gavimo dienos iki sandorio užbaigimo);
  • Darbas su klientų skolomis;
  • Informacijos į CRM programą vedimas.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis logistikos srityje (tarptautinės logistikos žinios);
  • Patirtis pardavimų srityje, pardavimų procesų išmanymas;
  • Puikios rusų kalbos žinios (kalbėjimas, supratimas, rašymas);
  • Puikūs pardavimų telefonu ir reprezentaciniai įgūdžiai;
  • Verslo etiketo ir verslo komunikacijos principų išmanymas;
  • Derybų patirtis;
  • Gebėjimas priimti sprendimus nestandartinėse situacijose;
  • Gebėjimas atlikti kelis darbus vienu metu;
  • Darbo kompiuteriu patirtis ("Windows", "MS Office");
  • Darbo su duomenų bazėmis patirtis.
  • Aktyvumas, atkaklumas, komunikabilumas ir atsparumas stresui;
  • Atsakingumas, dėmesingumas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Sugebėjimas kelti ir pasiekti užsibrėžtą tikslą ir orientacija į rezultatą;

Mes jums siūlome

  • Profesinių įgūdžių tobulinimą, mokymus;
  • Karjeros galimybes (galimybė tapti pardavimų skyriaus vadovu/-e);
  • Fiksuotą darbo užmokestį + mėnesines ir ketvirtines premijas už pardavimo planų įvykdymą;
  • Patrauklią motyvacijos sistemą;
  • Patyrusią ir draugišką komandą;
  • Reguliarias verslo keliones;
  • Visas socialines garantijas.

Telefonas pasiteiravimui: , CV siųsti:

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB ABIPA Logistics – tarptautinių krovinių ekspedijavimo įmonė, teikianti visas su krovinių gabenimu susijusias paslaugas. Mūsų tikslas – klientams pasiūlyti geriausias jų poreikius atitinkančias paslaugas, bei tarpusavio pasitikėjimu grįstus santykius. Jau daugiau nei 10 metų, siūlome krovinių ekspedijavimo sprendimus oro transportu, žemės transportu, jūrų transportu, geležinkeliu, muitinimo ir sandėliavimo paslaugas kroviniams iš viso pasaulio į Baltijos šalis ir NVS.
Informacija apie UAB „ABIPA Logistics“
1838 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Algirdas Berdešius