Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

SVARBIŲ KLIENTŲ VADOVAS (-Ė) (darbui su prekybos tinklais)

1400-1800 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

  • Aktyvus darbas su svarbiausiais klientais - mažmeninės prekybos tinklais;
  • Priskirtos produktų grupės pardavimo tikslų vykdymas ir plėtra Lietuvoje ir Pabaltyje;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, akcijų derinimas, metinių sutarčių derinimas, pasirašymas, jų laikymosi kontrolė;
  • Naujų produktų įvedimas, esamų produktų pardavimų analizavimas ir skatinimas,
  • Pastovus santykių su klientais palaikymas, jų lojalumo skatinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos, marketingo sritis - privalumas);
  • Sėkmingo darbo su prekybos tinklais patirtis;
  • Tinklinio marketingo, pardavimų technikos ir prekių priežiūros žinios;
  • Anglų, rusų kalbų žinios (žodžiu ir raštu);
  • Puikūs derybų, bendravimo, organizaciniai įgūdžiai.

  • Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje kompanijoje;
  • Profesinius iššūkius, tobulėjimo galimybes;
  • Kompetenciją atitinkantį atlygį ir skatinamuosius priedus, priklausančius nuo rezultatų;
  • Visas darbui reikalingas priemones bei papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

1400-1800 €/mėn. į rankas
Atlygį sudaro bazinis atlygis ir nuo darbo rezultatų priklausantys priedai.
CVB client

Sėkmingai veikianti gamybinė-prekybinė įmonė.