Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo konsultacijų grupė"
More about company »

SVARBIŲ KLIENTŲ VADYBININKAS (-Ė) (FMCG) (#10431442)

Kaunas - UAB "Personalo konsultacijų grupė"

Darbo pobūdis

  • pardavimų užtikrinimas ir plėtra bendradarbiaujant su svarbiausiais klientais (didžiausiais mažmeninės prekybos tinklais ir ne tik);
  • optimalaus asortimento valdymas;
  • naujų produktų įvedimas į rinką, pristatymas klientams, lojalumo vystymas;
  • atsakomybė už pardavimų priskirtiems klientams pelno / nuostolio rodiklius;
  • rinkodaros, pardavimų skatinimo veiksmų planavimas ir vykdymas;
  • konkurencinės aplinkos analizė;
  • metinių sutarčių derinimas ir pasirašymas.

Reikalavimai

  • daugiau nei 2 metų sėkminga B2B pardavimų patirtis (FMCG, su didžiaisiais prekybos tinklais – didelis privalumas);
  • puikūs derybiniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • strateginis, analitinis mąstymas;
  • geros anglų, bent patenkinamos rusų kalbos žinios;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje;
  • jūsų kompetenciją atitinkantį darbo atlygį.

Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.

Mūsų klientė – sėkmingai veikianti įmonių grupė, užsiimanti šaldytų ir paruoštų vartoti maisto produktų gamyba ir platinimu. Įmonei priklauso ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse gerai žinomi prekių ženklai.