Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
People&more

SVARBIŲ KLIENTŲ VADYBININKAS (-Ė) (KAM)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - People&more

Darbo pobūdis

Mūsų klientė – vienas išskirtinis startuolis. Tai logistikos procesų valdymo platforma, kuri rado iki šiol rinkoje neužimtą nišą – pasiūlė galimybę susijungti logistikos bendrovėms ir tiekėjams. Platforma leidžia automatizuoti logistikos procesus, kurie sukuria visų procesų skaitmeninį centrą ir leidžia planuoti, stebėti ir įgyvendinti daugybę įvairių operacijų, nuolat atnaujinant visų užduočių būklę.
Platformą valdanti bendrovė planuoja, jog smulkiajam ir vidutiniam verslui tai būsianti iki tol rinkoje nematyta alternatyva, planuojant prekių pristatymo procesus.
Šiuo metu į komandą kviečiamas svarbus komandos narys, kuris prisidės prie sėkmingos verslo plėtros.
Darbo pobūdis:
  • Pardavimų plėtros vykdymas, pardavimų sutarčių sudarymas;
  • Naujų klientų poreikių išsiaiškinimas, edukavimas, platformos pristatymas;
  • Santykių palaikymas su esamais klientais;
  • Tikslinės rinkos stebėjimas, naujų idėjų, pasiūlymų teikimas;
  • Pardavimų rodiklių stebėjimas, analizė, ataskaitų teikimas vadovybei.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Sėkminga pardavimų B2B paslaugų sektoriuje patirtis (IT produktų pardavimo patirtis – didelis privalumas);
  • Geros anglų k. žinios, kitos kalbos – privalumas;
  • Derybų įgūdžiai, gebėjimas kurti ilgalaikius santykius;
  • Atsakingumas, kruopštumas, komandiškumas, lyderio savybės.

Įmonė siūlo

  • Darbą pilname iššūkių, bet įdomiame startuolyje;
  • Galimybę prisiimti atsakomybę, savarankiškus sprendimus;
  • Realias karjeros galimybes;
  • Puikias darbo sąlygas bei konkurencingą atlygį.

Kita informacija:
Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo. Susisieksime tik su kriterijus atitinkančiais kandidatais.
Konfidencialumą garantuojame! Susisieksime tik su kriterijus atitinkančiais kandidatais.
Daugiau info:
Vilija Vitkė
M.T.:

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
Taikoma premijinė sistema už pasiektus rezultatus
People&more

People&more

Mes profesionali komanda, išsiskirianti pagarbiu požiūriu tiek į darbdavių, tiek į darbuotojų poreikius. Padedame susirasti darbą tiems, kurie aiškiai žino, ko nori. Konsultuojame tuos, kurie savęs dar tik ieško, atskleidžiame jų stipriąsias puses, nurodome galimas veiklos kryptis. Vadovams padedame atrasti tinkamiausią kandidatą į pageidaujamą pareigybę, suformuoti tinkamą komandą!
Konsultuojame įvairiais personalo vadybos klausimais.

Daugiau informacijos:
Personalo atrankų konsultantė