Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vigesta“

Svarbių klientų vadybininkas (-ė)

1300-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Mažeikiai, Telšiai - UAB „Vigesta“

Darbo pobūdis

  • Prekių asortimento ir kainodaros formavimas;
  • Ilgalaikių ryšių su klientais palaikymas ir sėkmingo bendradarbiavimo užtikrinimas;
  • Pardavimo rezultatų, rinkos tendencijų ir konkurentų analizė;
  • Pardavimo skatinimo akcijų planavimas, vykdymas ir efektyvumo kontrolė;
  • Darbas įmonės ofise Mažeikiuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Labai geri darbo MS Excel įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai.

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

UAB „Vigesta“ yra viena iš lyderių Lietuvos mėsos perdirbimo pramonėje, įkūrusi savo veiklą 1995 metais. Nuo to laiko įmonė ne tik išsaugojo sėkmingą ir konkurencingą poziciją rinkoje, bet ir žymiai išplėtojo darbuotojų skaičių, kurie nuolat siekia aukščiausių kokybės standartų gamyboje. UAB „Vigesta“ garsėja savo gaminiais: šaltai ir karštai rūkytais, vytintais, sūdytais mėsos gaminiais, virtomis ir rūkytomis dešromis ir dešrelėmis bei kulinarinių mėsos gaminiais.
Įmonės produkcija sėkmingai pasiekia vartotojus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, įskaitant Latviją, Didžiąją Britaniją ir Vokietiją. UAB „Vigesta“ gaminiai yra vertinami dėl savo unikalaus skonio, aukštos kokybės ir inovatyvių gamybos procesų. Ekspertų įvertinimai liudija, kad įmonė ne tik laikosi aukščiausių standartų, bet ir nuolat tobulina savo produkciją, siekdama patenkinti net labiausiai išrankius vartotojus. Esame įsipareigoję kurti aplinką, kurioje mūsų darbuotojai jaustųsi vertinami ir turėtų galimybę tobulėti.
informacija apie UAB „Vigesta“
2239 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
137
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1241 €
25% uždirba 1241-1985 €
25% uždirba 1985-2459 €
25% uždirba nuo 2459 €