Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vigesta“

Svarbių klientų vadybininkas (-ė)

1300-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Mažeikiai, Telšiai - UAB „Vigesta“

Darbo pobūdis

  • Prekių asortimento ir kainodaros formavimas;
  • Ilgalaikių ryšių su klientais palaikymas ir sėkmingo bendradarbiavimo užtikrinimas;
  • Pardavimo rezultatų, rinkos tendencijų ir konkurentų analizė;
  • Pardavimo skatinimo akcijų planavimas, vykdymas ir efektyvumo kontrolė;
  • Darbas įmonės ofise Mažeikiuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Labai geri darbo MS Excel įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai.

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Moderni mėsos perdirbimo įmonė UAB „Vigesta“ savo veiklą pradėjo 1995 metais ir nuo tada dirba sėkmingai bei konkurencingai.
Pradžioje įmonėje dirbo 20 žmonių, o dabar jau daugiau kaip 120 žmonių. Ne tik mažeikiškiai, bet ir kitų šalies miestų gyventojai atpažįsta ir mielai renkasi „Vigestos" produkciją. Tai šaltai ir karštai rūkyti, vytinti, sūdyti mėsos gaminiai, virtos dešros ir dešrelės, karštai rūkytos dešros ir dešrelės, kulinariniai mėsos gaminiai.
informacija apie UAB „Vigesta“
1641 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
114
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1133 €
25% uždirba 1133-1571 €
25% uždirba 1571-1996 €
25% uždirba nuo 1996 €