Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „People Link“

Svarbių klientų vadybininkas (-ė)

1950-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „People Link“

TAVO ATSAKOMYBĖS POZICIJOJE

  • Palaikysi nuolatinį komunikavimą su svarbiais įmonės klientais (buitinės technikos prekybos tinklais, internetinėmis parduotuvėmis);
  • Kiekvieną savaitę ruoši DYSON prekinio ženklo pardavimo rezultatų ataskaitas bei dalyvausi rezultatų aptarimuose kartu su kolegomis iš Pabaltijo šalių bei DYSON atstovais;
  • Kiekvieną savaitę vizituosi svarbius klientus Lietuvoje (klientų lankymas sudaro apie 60% darbo laiko), atliksi produktų pateikimo, išstatymo monitoringą, įvesi naujus produktus;
  • Būsi atsakingas (-a) už gerą DYSON prekinių ženklų matomumą parduotuvėse. Taip pat analizuosi konkurentų pateikiamus produktus – su komanda dalinsiesi įžvalgomis, kilusiomis stebint rinką;
  • Palaikysi bei vystysi profesionalius santykius su svarbiais įmonės klientais, atsakingu personalu, siekdamas (-a) suprasti partnerių poreikius, tikslus. Sieksi kuo tikslingiau iškomunikuoti DYSON prekinio ženklo siūlomas vertes (ruoši pasiūlymus bei prezentacijas, iš anksto sutartas su DYSON atstovais);
  • Glaudžiai dirbsi su marketingo skyriumi bei produktų vystymo vadovu derinant įvairias akcijas vyksiančias partnerių prekybos vietose bei užtikrinant jų sklandžią veiklą;
  • Atliksi vykstančių DYSON prekinio ženklo akcijų monitoringą;
  • Būsi DYSON prekinio ženklo ambasadorius (-ė) – apmokysi prekinį ženklą atstovaujančius partnerius, dalinsiesi turimomis žiniomis bei praktikomis;
  • Užtikrinsi kokybišką bei teisingą DYSON prekinių ženklų informacijos turinį partnerių internetinėse parduotuvėse (komunikuojama informacija, nuotraukos, video medžiaga, kainos).

REIKALAVIMAI:

  • + 2 metų patirtis prekybos srityje (panaši darbo patirtis ar produktų krepšelis būtų privalumas);
  • Sklandi anglų kalba žodžiu ir raštu ( ne mažiau B2 lygio);
  • Komunikabilumas, gebėjimas vesti derybas bei spręsti sudėtingas, komplikuotas situacijas);
  • Aukštos kompetencijos dirbant kompiuteriu, MS Office paketu (duomenų analitikos patirtis – privalumas);
  • Vairuotojo pažymėjimas.

ĮMONĖ SIŪLO:

1200 - 1400 EUR neto bazinį atlyginimą + priedus. Taip pat įmonės automobilį bei visas reikalingas priemones darbui.

Atlyginimas

1950-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Arte Domestica – vienas didžiausių premium buitinės technikos ir sporto prekių distributorių Baltijos šalyse, kuris atstovauja pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus tokius kaip: DYSON, Melitta, Laurastar, Chef‘sChoice, Höfats, Wahoo ir kt. Kompanija parduoda savo produkciją per distributorius (buitinės technikos prekybos tinklus), savo ir partnerių internetines parduotuves, savo mažmeninės prekybos salonuose (d.one). Šiuo metu kompanija ieško naujo komandos nario – svarbių klientų vadybininko (-ės) prisijungti prie komandos Vilniuje bei atstovauti premium klasės brandą DYSON.