Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic asset management“

Svarbių klientų vadybininkas

2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltic asset management“

Darbo pobūdis

  • Prezentacijų rengimas ir pristatymas;
  • Verslo klientų rato plėtimas;
  • Bendravimas su esamais klientais, jų poreikių aiškinimasis ir sprendimo formavimas;
  • Įmonės valdomų NT projektų pristatymas ir pardavimas;
  • Esant norui, prisidėjimas prie įmonės produktų kūrimo.

Reikalavimai

  • Visi geram/ai pardavėjui/ai reikalingi įgūdžiai;
  • Patirtis pardavimų srityje;
  • Gebėjimas bendrauti su solidžiais klientais ir tinkamai reprezentuoti įmonę didmeniniuose sandoriuose;
  • Gebėjimas kūrybiškai išnaudoti galimybes;
  • Patirtis Nekilnojamojo turto srityje - privalumas;
  • Kalbos: anglų - mokėti, rusų - privalumas;
  • Drąsa, užsispyrimas, proaktyvumas, gebėjimas prisitaikyti prie dinamiško darbo specifikos, bei noras dirbti ir pasiekti aukščiausių rezultatų :)

Mes jums siūlome

  • Siūlome galimybę pakelti savo kompetenciją ir sugebėjimus dirbant su mūsų patyrusia komanda;
  • Jaunas ir ambicingas kolektyvas automatiškai garantuoja gerą atmosferą darbo vietoje;
  • Darbo valandos ir grafikas lankstus, nes turime šiuolaikišką požiūrį į darbuotoją ir vertiname ne praleistas valandas, o pasiektus rezultatus;
  • Prestižinė darbo vieta viename iš žymiausių Vilniaus verslo centrų.
  • Suprantame, kad ši pozicija kuria vieną didžiausių verčių kompanijoje, tad esame nusiteikę dosniai finansiškai atsilyginti žmogui, kuris rodo gerus rezultatus!

Atlyginimas

2000 €/mėn. į rankas
Šios pozicijos vidutinis atlyginimas 2000 €/mėn. į rankas, tačiau priklausomai nuo rezultatų gali siekti ir dvigubai didesnius skaičius!

Baltic Asset Management yra Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos narė, išskirtinių nekilnojamojo turto projektų valdymo ir plėtojimo kompanija.
Gerovę kuriame ne tik kompanijos vystomiems projektams, bet ir juos supančiai aplinkai. Jau įgyvendinti projektai ir sugrįžtantys klientai - įrodymas, kad siekiame plėtoti išskirtinius projektus, atitinkančius aukščiausius kokybinius reikalavimus bei kurti ilgalaikę pridėtinę vertę savo klientams.
informacija apie UAB „Baltic asset management“
2611 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1850 €
25% uždirba 1850-2135 €
25% uždirba 2135-3471 €
25% uždirba nuo 3471 €