Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

SVARBIŲ KLIENTŲ VADYBININKĖ (-AS) - Svarbių klientų vadovo asistentė (-as) KOMERCIJOS SKYRIUJE

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

Darbo pobūdis

  • priskirtų įmonės svarbių klientų administravimas;
  • duomenų suvedimas ir apskaita įmonės verslo valdymo sistemoje (Axapta)
  • įvairių komercinių duomenų, informacijos parengimas ir pateikimas;
  • sutarčių ir sąskaitų priežiūra ir administravimas;
  • pardavimų veiksmų, pasiūlymų, ataskaitų rengimas ir auditas;
  • kasdienės informacijos komunikavimas įmonės viduje ir išorėje;
  • kiti svarbių klientų grupės vadovo paskirti darbai ir pavedimai.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis vadybinis, ekonominis, prekybinis išsilavinimas;
  • puikūs darbo su MS Office programomis įgūdžiai;
  • geros anglų ir rusų kalbų žinios (žodžiu ir raštu);
  • atidumas, pareigingumas, organizuotumas;
  • komunikabilumas ir atsakomybė;
  • rezultatų siekimas;

Privalumai:
  • analogiško darbo patirtis
  • darbo su verslo valdymo sistema Axapta (MS Dynamix AX) patirtis

  • 2 m. terminuotą darbo sutartį ir nuotolinį darbą karantino laikotarpiu;
  • vertingą patirtį draugiškame kolektyve;
  • į vystymąsi ir profesinį augimą orientuotą aplinką
  • darbo užmokestį nuo 700 € (atskaičius mokesčius);
  • sveikatos, nelaimingų atsitikimų, kelionių draudimai ir kt. naudų paketą.

Norintiems kandidatuoti:
Gyvenimo aprašymą (CV) lietuvių kalba su nuoroda “Svarbių klientų vadybininkė (-as)” prašome siųsti iki 2021 m. vasario 5 d. el.paštu:
Jei dėl šios pozicijos turite klausimų, kreipkitės į personalo vadybininkę Laurą, tel.: (.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

– tai:
įmonė: pirma ir didžiausia alkoholinių gėrimų importuotoja ir viena iš pirmaujančių gėrimų platintojų Lietuvoje,
darbdavys: patikimas, geidžiamas ir socialiai atsakingas, veikiantis rinkoje daugiau nei 30 metų;
komanda: verslūs profesionalai atkakliai siekiantys tikslo, greiti sprendimuose ir smagiai švenčiantys pasiekimus!
informacija apie UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“
2657 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
299
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1512 €
25% uždirba 1512-2080 €
25% uždirba 2080-3269 €
25% uždirba nuo 3269 €