Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Svečių namų administratorė (-ius)

500–700 Eur
Kaunas - MB „Poška“

Darbo pobūdis

Adminstracinis darbas naujai besikuriančiuose svečių namuose, Kauno centre.
  • Tiesioginis bendravimas su klientais;
  • Darbas su elektronine administracine programa;
  • Darbas su kasos aparatu;
  • El. pašto priežiūra;
  • Kitų darbuotojų darbo grafiko sudarymas;
  • Pagalba ir asistavimas įmonės vadovui;
  • Kiti administraciniai ir organizaciniai darbai;

Reikalavimai

  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Šnekamoji rusų kalba;
  • MS Office (Word, Excel) įgūdžiai;
  • Dėmesingumas detalėms;
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingas požiūris į paskirtus darbus;
  • Sąžiningumas;
  • Motyvacija ir noras augti bei profesiškai tobulėti.

Privalumai:
  • Viešbučio administravimo darbo patirits;
  • Aukštasis išsilavinimas

Mes jums siūlome

Jaukią darbinę aplinką;
Puikias darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones;
Jūsų patirtį ir kompetencijas atitinkantį atlyginimą;
Galimybę tobulėti, realizuoti savo gebėjimus ir siekti karjeros;
Gerai atliekant pareigas, galimybė tapti svečių namų vadovu;
Premijas nuo Jūsų indėlio į įmonės pasiekimus.

Atlyginimas

500–700 Eur atskaičius mokesčius
CVB client

MB „Poška“

Modernūs ir stilingi svečių namai ieško ilgalaikių darbuotojų.