Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kamava"
More about company »

Svečių namų administratorė (-ius)

Nuo 500 Eur
Klaipėda - UAB "Kamava"

Darbo pobūdis

Nedideli svečių namai (19 kambarių) Klaipėdos centre ieško naujo komandos nario. Jeigu Jūs pozityvus, aktyvus, savarankiškas žmogus, mėgstate bendrauti su įvairių kultūrų žmonėmis; kalbate ir galite susirašyti anglų bei rusų kalbomis tai mes Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo!

Darbo pobūdis:
nuolatinis bendravimas su svečiais tiesiogiai, telefonu, el. laiškais;
darbas su svečių namų valdymo programa, kasos aparatu;
atvykstančių ir išvykstančių svečių įregistravimas ir išregistravimas;
užsakymų priėmimas bei vykdymas;
sąskaitų faktūrų ruošimas ir išrašymas;
kambarinių darbo organizavimas ir kontrolė;
darbas pamainomis (rytinė arba vakarinė) ir kas antra/trečią savaitgalį.

Reikalavimai

aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas,
geri anglų ir rusų kalbų įgūdžiai raštu bei žodžiu,
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
atsakingumas, komunikabilumas, sąžiningumas.
darbo viešbutyje patirtis – privalumas.

Mes jums siūlome

Pastovų darbą pamainomis draugiškame kolektyve,
Laiku mokamą atlyginimą bei visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB Kamava valdo nedidelius LITiNTERP svečių namus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
Informacija apie UAB "Kamava"
13
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Česlovas Koreiva