Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BIOVELA GROUP

Svėrėjas (-a) Utenoje

650-800 €/mėn. Į rankas
Utena, Anykščiai, Zarasai - BIOVELA GROUP

Darbo pobūdis

Atlikti mėsos produktų svėrimus bei užregistruoti svėrimų duomenis CSB programoje.
Kontroliuoti mėsos produktų sandėliavimo laikus.
Laiku ir kokybiškai vykdyti kitas tiesioginio vadovo deleguotas užduotis.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas, kruopštumas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Panašaus darbo patirtis (privalumas).

Įmonė siūlo

Aprūpinimą darbo rūbais bei visomis reikiamomis darbo ir saugos priemonėmis;
Patrauklų, laiku mokamą darbo užmokestį, skatinamuosius priedus;
Nemokamą maitinimą;
Apgyvendinimą;
Galimybę gauti kelionės išlaidų į/iš darbo kompensacijas;
Patogų darbo grafiką: 4 darbo dienos, 4 poilsio dienos;
Galimybę tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją.

Atlyginimas

650-800 €/mėn. į rankas

LYDERYSTĖ
KOKYBĖ
NAUJOVĖS IR MODERNUMAS

Šiandien BIOVELA GROUP įmonės aktyviai ir kryptingai vysto veiklą, kuria naujas darbo vietas, tad kviečia specialistus, kurie kartu su visa darbuotojų komanda įgyvendins BIOVELA GROUP pagrindinį tikslą – kokybiškai, skaniai ir sočiai maitinti žmones, nuolat rūpintis produktų kokybe.

informacija apie BIOVELA GROUP
2991 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
107
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1577 €
25% uždirba 1577-2304 €
25% uždirba 2304-3193 €
25% uždirba nuo 3193 €