Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Itelsis“

Šviesolaidinių kabelių montuotojas

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Itelsis“

Darbo pobūdis

Optinių kabelių skaidulų virinimas, klojimas ir jungimas (darbas su Fujikura arba panašiu suvirinimo aparatu). Optinių kabelių movų, jungiamųjų dėžių montavimas;
ODF montavimas;
Šviesolaidinio tinklo testavimas

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis dirbant su Fujikura ar analogišku šviesolaidžio skaidulų suvirinimo aparatu;
Profesinis išsilavinimas (telekomunikacijų, elektronikos, elektros, automatikos ar pan. srityse);
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Visas darbui reikalingas priemones (darbo rūbai, įrankiai ir įranga);
Darbo užmokestį, proporcingą Jūsų patirčiai ir įgūdžiams;
Investuoti į Jūsų profesinį tobulėjimą (kvalifikacijos sutiekimas, mokymai, seminarai, komandiruotės ir kt.);

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

UAB "ITELSIS" dirba telekomunikacijų srityje jau 6 m. Pagrindinės veiklos kryptys yra ryšių kabelių, šviesolaidinių kabelių, elektros kabelių klojimo ir montavimo darbai. Įmonė nuolatos plečiasi ir auga, šiuo metu jau turime virš 40 darbuotojų.
informacija apie UAB „Itelsis“
1251 €
Vid. atlyginimas bruto
28
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 975 €
25% uždirba 975-1060 €
25% uždirba 1060-1358 €
25% uždirba nuo 1358 €